Срок годности: 24 мес.Артикул: 4820168430800

BIO formula

Засіб для миття дерев'яних поверхонь

Генеральне прибирання. М'яко очищує дерев'яні панелі, підлогу, ламінат, паркет, сходи, двері, віконні рами та інші поверхні з дерева від забруднень і пилу.  Забезпечує легкість повторного миття та природний блиск. Має антибактеріальний ефект.* Не залишає розводів. 

Спосіб застосування: розбавте 50 ml (мл) засобу в 5 l (л) теплої води та помийте поверхню. Дотримуйтесь інструкції виробника покриття щодо чищення та догляду за виробом.

Застережні заходи: використовувати гумові рукавички. При попаданні в очі ретельно промити водою та, в разі необхідності, звернутися за консультацією до лікаря. Можлива підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів.   Зберігати окремо від харчових продуктів, в недоступному для дітей та домашніх тварин місці. Після використання засобу упаковку утилізувати як побутові відходи.

СКЛАД: < 5% НЕIОНОГЕННІ ПАР, < 5% КАТІОННІ ПАР, ДИНАТРIЙ ЕДТА,  ЗАПАШНА РЕЧОВИНА (D-ЛІМОНЕН), КОНСЕРВАНТ (БЕНЗІЗОТІАЗОЛІНОН, МЕТИЛІЗОТІАЗОЛІНОН).

ІНШІ КОМПОНЕНТИ: ГЛІЦЕРИН, АКРИЛОВИЙ КОПОЛІМЕР, БАРВНИК (CI 15985).

Обєм: 750 мл

 

 

 

Средство для мытья деревянных поверхностей

Средство мягко очищает  деревянные панели, полы, ламинат, паркет, лестницы, плинтусы, двери, оконные рамы и другие поверхности из дерева от загрязнений и пыли. Обеспечивает легкость повторного мытья и естественный блеск. Обладает антибактериальным  действием. Не оставляет разводов.

Способ применения: разбавьте 50 мл средства в 5 л теплой воды и помойте поверхность. Соблюдайте инструкцию производителя покрытия по очистке и уходу за изделием.

Меры предосторожности: использовать резиновые перчатки. При попадании в глаза тщательно промыть водой и, в случае необходимости, обратиться за консультацией к врачу. Хранить отдельно от пищевых продуктов, в недоступном для детей и домашних животных месте. После использования средства упаковку утилизировать как бытовые отходы.

Состав (INCI): < 5% non-ionic surfactants,< 5% cationic surfactants, disodium EDTA, parfum (d-limonene), preservative (benzisothiazolinone, methylisothiazolinone).
Other ingredients: glycerin, acrylic copolymer, colorant (CI 15985)

Объем 750 мл

Вид продукции

засіб для миття дерев'яних поверхонь

Купить