Срок годности: 24 мес.Артикул: 4820168433023

Порошок для миття посуду в посудомийних машинах

Концентрований мийний засіб для ідеального миття посуду в автоматичних посудомийних машинах. Містить активний кисень. Швидко розчиняється у воді. Видаляє жир, залишки їжі, каву, чай. Призначено для всіх типів посудомийних машин. Оригінал. Максимальна сила очищення. Без фосфатів і хлору. 50 мийок*. Веганський засіб. Безпечно для навколишнього середовища**. Дозування: 15-30 (g) г для одного циклу миття. Мірна кришка – 30 (g) г.

Спосіб застосування: засипати у відповідну ємність посудомийної машини. Дотримуватись вказівок виробника посудомийної машини.

Застережні заходи. Обережно! Зберігати в недоступному для дітей місці. Спричиняє подразнення шкіри. Спричиняє серйозне подразнення очей. Містить сублітизин, альфа-амілазу, ліпазу, може спричинити алергічну реакцію. У разі потрапляння на шкіру: промити шкіру великою кількістю води. У разі потрапляння в очі: обережно промити водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони присутні і це легко зробити. Продовжити промивання очей. Якщо подразнення очей не проходить, звернутися до лікаря. Якщо потрібна консультація лікаря, майте при собі упаковку продукту або етикетку. Утилізувати вміст/упаковку відповідно до національного законодавства.

Склад: 5-15% вибілювачі на основі кисню, <5% неіоногенні ПАР,  <5% полікарбоксилати, <5% сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти, запашна речовина, ензими.

*При витраті 20 (g) г на один цикл миття.

** при дотримання інструкції по застосуванню та застережних заходів, зазначених на упаковці.

Вид продукции

Порошок для посудомоечных машин

Купить