Срок годности: 24 мес.Артикул: 4823015942433

Засіб для гігієни рук Антисептичний

Очищує та захищає шкіру рук. Потужна формула з 70% спирту знищує бактерії. Засіб має бактерицидну дію по відношенню до грампозитивних та грамнегативних бактерій. Містить гліцерин, який пом'якшує шкіру рук. Використовуйте засіб відразу після миття рук, не змиваючи, або як альтернативу миттю рук, коли мило та вода недоступні.

Спосіб застосування: нанести достатню кількість засобу на шкіру рук, ретельно втирайте по всій поверхні та між пальцями до ефекту сухих рук. Не змивати.

Застережні заходи: Тільки для зовнішнього застосування. Не рекомендовано до застосування особам, які мають підвищену чутливість до компонентів засобу. Запобігати потраплянню на рани, слизові оболонки та в очі. У РАЗІ ПОТРАПЛЯННЯ В ОЧІ: Обережно промити водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо вони використовуються та легко знімаються. Продовжити промивання. Якщо подразнення очей триває, зверніться до лікаря. Тримайте подалі від тепла, гарячих поверхонь, іскор, відкритого полум'я та інших джерел займання. Зберігати в добре провітрюваному місці. Зберігайте контейнер щільно закритим.

Cклад (INCI): Alcohol-denat,  Aqua, Isopropyl Alcohol, Glycerin, Benzalkonium Chloride, Parfum, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool.

Вид продукции

Засіб для гігієни рук

Купить