Срок годности: 36 мес.Артикул: 5901845500722

Дезодорант для взуття Style

Усуває неприємний запах на внутрішній поверхні взуття.

Спосіб застосування: розпилити на внутрішню поверхню взуття. Використовувати взуття через 3-5 хвилин. Підходить для щоденного застосування.

Застережні заходи: Небезпечно. Надзвичайно легкозаймистий аерозоль. Балон під тиском. При нагріванні може вибухнути. При попаданні в очі викликає виражене подразнення. Зберігати в недоступному для дітей місці. Берегти від джерел займання/нагрівання/іскор/відкритого вогню. Не палити. Не розпиляти поблизу відкритого вогню або інших джерел займання. Не порушувати цілісності упаковки та не спалювати після використання. Не вдихати аерозоль. ПРИ ПОПАДАННІ В ОЧІ: обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо Ви ними користуєтеся, та якщо це легко зробити. Продовжіть промивання очей. Берегти від сонячних променів, уникати нагрівання вище 50 ⁰С.

СКЛАД: >30% аліфатичні вуглеводні; запашна речовина (бензил саліцилат, циннамал, лімонен); компонент, який контролює неприємний запах; розчинник.

Обєм: 150 мл

 

 

 

Дезодорант для обуви «Женский»

Идеально подходит для женской обуви

Приятный аромат

Дезодорант идеально подходит для женской обуви. Устраняет неприятный запах на ее внутренней поверхности. Способствует длительному сохранению благоприятного микроклимата внутри обуви. Может применяться для любого материала – кожи, кожзаменителя и т.д. Не портит обувь.

Способ применения: распылять на внутреннюю поверхность обуви. Использовать обувь через 3-5 минут после распыления. Подходит для ежедневного применения.

Состав (INCI): ISOBUTANE, ALCOHOL DENAT., PROPANE, BUTANE, PARFUM, TRICLOSAN, ISOPROPYL  MYRISTATE.

Объем: 150 мл

Купить