Срок годности: 36 мес.Артикул: 5901845500715

Дезодорант для взуття Effective

Усуває неприємний запах на внутрішній поверхні взуття.

Спосіб застосування: розпилити на внутрішню поверхню взуття. Використовувати взуття через 3-5 хвилин. Підходить для щоденного застосування.

Застережні заходи: Небезпечно. Надзвичайно легкозаймистий аерозоль. Балон під тиском. При нагріванні може вибухнути. При попаданні в очі викликає виражене подразнення. Зберігати в недоступному для дітей місці. Берегти від джерел займання/нагрівання/іскор/відкритого вогню. Не палити. Не розпиляти поблизу відкритого вогню або інших джерел займання. Не порушувати цілісності упаковки та не спалювати після використання. Не вдихати аерозоль. ПРИ ПОПАДАННІ В ОЧІ: обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо Ви ними користуєтеся, та якщо це легко зробити. Продовжіть промивання очей. Берегти від сонячних променів, уникати нагрівання вище 50 ⁰С.

СКЛАД: >30% аліфатичні вуглеводні; запашна речовина; компонент, який контролює неприємний запах; розчинник.

Обєм: 150 мл

 

 

 

Дезодорант для обуви “Effective”

3 в 1

Устраненяет запах

Препятствует появлению запаха

Длительный эффект

Подходит для любой обуви

Контроль запаха и комфорт

Дезодорант устраняет неприятный запах на внутренней поверхности обуви. Способствует длительному сохранению благоприятного микроклимата внутри обуви.

Может применяться для любого материала – кожи, кожезаменителя и т.п. Не портит обувь.

Способ применения: распылять на внутреннюю поверхность обуви. Использовать обувь через 3-5 минут после распыления. Подходит для ежедневного применения.

Состав (INCI): ISOBUTANE, ALCOHOL DENAT, PROPANE, BUTANE, PARFUM, TRICLOSAN, ISOPROPYL MYRISTATE.

Объем: 150 мл

 

Подкатегория

Специальные препараты для ног

Купить