Срок годности: 36 мес.Артикул: 8588006038590

Salon Professional

Засіб для нігтів №3 Персикова масажна олія

Олія для кутикули дбайливо доглядає за шкірою навколо нігтя, запобігає розшаруванню нігтів, а також появі завусениць. Інтенсивно живить, зволожує і покращує стан нігтьової пластини і кутикули. Після її застосування кутикулу легше відсувати, не пошкоджуючи її при цьому.

Спосіб застосування: наносити на кутикулу і нігті, масажними рухами втирати до повного поглинання. Підходить для щоденного використання.

Застережні заходи: підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів. Не застосовувати лак після нанесення олії.

СКЛАД: Парафінова олія, Ізопропіл пальмітат, Олія кісточок персика, Бета-каротин, ВНТ, Запашка.

Об’єм: 12 мл

 

 

 

Средство для ногтей №3  Персиковое массажное масло

Масло для кутикулы бережно ухаживает за кожей вокруг ногтя, предотвращает расслаивание ногтей, а также появление заусениц. Интенсивно питает, увлажняет и улучшает состояние ногтевой пластины и кутикулы. После его применения кутикулу легче отодвигать, не повреждая ее при этом.

Способ применения: нанести 2 слоя как базовое покрытие под лак. Используйте регулярно два раза в неделю.

Меры предосторожности: повышенная индивидуальная чувствительность к отдельным компонентам.

Состав (INCI):  MINERAL OIL PARAFFINUM LIQUIDUM, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, ETHYL ACETATE, BENZOPHENONE-3, FRAGRANCE PARFUM, PRUNUS INSITITIA SEED OIL, HEXANAL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, BETA CAROTENE (CI 40800), TOCOPHEROL.

Объем  12 ml

Купить