Срок годности: 36 мес.Артикул: 8588006035483_RU

Віск для епіляції тіла/ Body wax strips

Застережні заходи: підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів. Перед використанням уважно ознайомтеся з інструкцією по застосуванню. У разі першого використання або використання на новій ділянці завжди тестуйте віск для обличчя або тіла на невеликій зоні. При відсутності несприятливої реакції шкіри через 24 години ви можете продовжувати використовувати віск. Віск для епіляції обличчя підходить для використання на таких зонах як, наприклад, верхня губа, але не підходить для використання на таких зонах як ніс, брови, вуха. Віск для епіляції тіла рекомендується використовувати для видалення волосся на ногах або руках. Не використовуйте віск для епіляції тіла для видалення волосся на голові, обличчі, очах, бровах, в носі, вухах, грудях, сосках і прилеглих зонах, в періанальній і генітальній зонах, або на будь-яких інших ділянках тіла. Не використовуйте засоби на шкірі з варикозними венами, пошкодженій (в тому числі, потрісканій) шкірі, на запаленій або обпаленій шкірі, на шкірі з вуграми, на шкірі, яка має несприятливу реакцію на продукт. Засоби не рекомендовані до використання діабетиками або людьми, що проходять лікування від акне. Не рекомендується проводити епіляцію протягом 24-х годин до та після прийняття сонячних ванн або відразу після душу. Протягом 24-х годин до або після епіляції не використовуйте мило, одеколони, дезодоранти та продукти, що містять спирт на ділянці шкіри, призначеній для видалення волосся. При температурі вище +30 °C необхідно помістити смужки воску в холодильник на 30 хвилин перед використанням. Зберігайте воски у горизонтальному положенні в сухому, прохолодному місці, недоступному для дітей.

Не ковтати. У РАЗІ ПРОКОВТУВАННЯ: отримати негайно медичну допомогу та показати упаковку/вкладиш лікарю.

Cпосіб застосування: шкіра повинна бути чистою та сухою без косметичних засобів і запалених зон. Обережно роз'єднайте пластини на дві частини. Обидві пластини є повноцінними. Ретельно приклейте пластинку до шкіри строго по напрямку росту волосся. Одним різким рухом відірвіть її проти росту волосся! Смужки можуть бути повторно використані до тих пір, поки вони не втратять ефективність. Щоб заспокоїти шкіру, натисніть долонею на оброблену ділянку або зробіть холодний компрес відразу після епіляції. Для видалення на шкірі воску, що залишився, та для подальшого догляду використовуйте спеціальну серветку з олією для зняття воску. При необхідності можна видаляти віск за допомогою губки, змоченої олією. Ніколи не видаляйте віск за допомогою води, мила та засобів, що містять спирт.

Склад:

Пакування містить:

 

 

 

Воск для эпиляции тела/ Body wax strips

Содержит экстракт алоэ, который обладает увлажняющими и регенерирующими свойствами.
Меры предосторожности: перед использованием внимательно ознакомьтесь с инструкцией по применению.

В случае первого использования или использования на новом участке всегда тестируйте воск на небольшой зоне тела. При отсутствии неблагоприятной реакции с кожей через 24 часа Вы можете продолжать использовать данный продукт. Продукт подходит для использования на коже ног и рук, зоне подмышек, линии бикини, но не подходит для использования в области гениталий или перинеальной области. Не используйте на поврежденной (в том числе, потрескавшейся коже), на воспаленной или обожженной коже, на коже с угрями, на коже с варикозными венами, на коже, которая имеет неблагоприятную реакцию на продукт. Средство не рекомендовано к использованию диабетикам или людям, которые проходят лечение от акне. Не рекомендуется проводить эпиляцию в течение 24-х часов до и после принятия солнечных ванн или сразу после душа. Хранить воск в сухом, прохладном месте, недоступном для детей.

Cпособ применения: кожа должна быть чистой и сухой без наличия на ней крема или масла, и без воспаленных зон. Каждую пластину воска согрейте в ладонях до тех пор пока она не станет мягкой. Осторожно разъедините пластины на две части. Обе пластины являются полноценными. Тщательно приклейте пластинку к коже строго по направлению роста волос. Одним резким движением оторвите её обязательно против роста волос! Не рекомендуется сразу повторно проводить эпиляцию одного и того же участка, так как это может вызвать раздражение кожи. Используйте воск на этой поверхности не ранее чем через 48 часов в случае, если на коже появилось раздражение. Полосы могут быть повторно использованы. Чтобы успокоить кожу, нажмите ладонью на обработанный участок кожи или сделайте холодный компресс. Для удаления оставшегося на коже воска и для последующего ухода используйте специальную  салфетку с маслом для снятия воска.  
Состав воска (INCI): TRIETHYLENE GLYCOL ROSINATE, GLYCERYL ROSINATE, HYDROGENATED MICROCRYSTALLINE WAX, PARFUM, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, CI 77891, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, CI 47000,  CI 61565.
Состав салфетки (INCI): PARAFFINUM LIQUIDUM, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, TRITICUM VULGARE GERM OIL, ASCORBYL PALMITATE, TOCOPHERYL ACETATE, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ASCORBYL PALMITATE, BHT, PARFUM, LINALOOL, LIMONENE.

Упаковка содержит: восковые полоски для эпиляции 16 штук, салфетки после эпиляции 2 штуки.

Купить