Срок годности: 24 мес.Артикул: 4820168431074

BIO няня

Засіб для виведення плям

Створений спеціально для видалення плям від фруктів, чаю, трави, шоколаду, олії та продуктів життєдіяльності малят. Ефективний при низьких температурах (30 °С), не містить хлор і барвники.

Спосіб застосування: поверніть носик розпилювача в робоче положення. З мінімальної відстані між носиком і тканиною рівномірно нанесіть засіб на пляму до її повного змочування, уникаючи попадання на шкіру та в дихальні шляхи. Поверніть носик розпилювача в неробоче положення. Зачекайте 10-15 хвилин і періть з пральним порошком як завжди. Рекомендації по застосуванню: не використовувати для обробки виробів з натуральної вовни та шовку. Дотримуватися рекомендацій виробника по пранню виробу. Для тканини з нестійким барвником заздалегідь перевірити засіб на непомітній ділянці тканини. Перед застосуванням збовтати.

Застережні заходи: уникати вдихання аерозолю. Після роботи вимити руки. Не допускати попадання на шкіру та в очі. При попаданні промити великою кількістю води. У разі необхідності звернутися до лікаря. Можлива підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів. Зберігати в недоступному для дітей та тварин місці. При обробці плям не використовувати одночасно з іншими засобами для виведення плям. Після використання засобу упаковку утилізувати як побутові відходи.

СКЛАД: <5% НЕIОНОГЕННІ ПАР, ОРГАНІЧНИЙ РОЗЧИННИК, ЕНЗИМИ, ЗАПАШНА РЕЧОВИНА КОНСЕРВАНТ (БЕНЗІЗОТІАЗОЛІНОН, МЕТИЛІЗОТІАЗОЛІНОН).

Об’єм: 500 мл

 

 

 

Пятновыводитель для предварительной обработки пятен

Эффективен при низких температурах (30 °С), не содержит хлор и красители.

Способ применения: поверните носик распылителя в рабочее положение. С минимального расстояния между носиком и тканью равномерно нанесите средство на пятно до его полного смачивания, избегая попадания на кожу и в дыхательные пути. Поверните носик распылителя в нерабочее положение. Подождите 10-15 минут и стирайте со стиральным порошком как обычно. Рекомендации по применению: не использовать для обработки изделий из натуральной шерсти и шелка. Следовать рекомендациям производителя по стирке изделия. Для ткани с неустойчивым красителем предварительно проверить средство на незаметном участке ткани.

Меры предосторожности: избегать вдыхания аэрозоля. После работы вымыть руки. Не допускать попадания на кожу и в глаза. При попадании промыть большим количеством воды. При необходимости обратиться к врачу. Возможна повышенная индивидуальная чувствительность к отдельным компонентам. Хранить в недоступном для детей и животных месте. При обработке пятен не использовать одновременно с другими пятновыводящими средствами. После использования средства упаковку утилизировать как бытовые отходы. Состав (INCI):  <5% НЕИОНОГЕННЫЕ ПАВ, ОРГАНИЧЕСКИЙ РАСТВОРИТЕЛЬ, ЭНЗИМЫ, АРОМАТИЗИРУЮЩАЯ ДОБАВКА, КОНСЕРВАНТ (БЕНЗИЗОТИАЗОЛИНОН, МЕТИЛИЗОТИАЗОЛИНОН).

Объем: 500 мл

 

Вид продукции

Пятновыводитель для для предварительной обработки пятен

Купить